O nas

Poznaj PMU-World

PMU World – świat makijażu permanentnego. To największa w Polsce baza i wyszukiwarka szkoleń i usług makijażu permanentnego. To także jedyny w Polsce magazyn dla linergistów PMU WORLD, w którym znajdziesz interesujące  artykułu  dotyczące makijażu permanentnego, stworzone przez najlepszych ekspertów w dziedzinie PMU. 

W PMU WORLD znajdziesz także informacje o wszystkich najważniejszych eventach PMU, kongresach, konferencjach i mistrzostwach. 
 
PMU WORLD jest organizatorem mistrzostw Polski w makijażu permanentnym ArtBeauty  – na stronie można odnaleść wszystkie informacje i zgłosić się za jej pośrednictwem.
 
PMU WORLD to także cykl wywiadów online z ekspertami makijażu permanentnego. Miejsce gdzie można bliżej poznać trenerów czy linergistki.
 
PMU WORLD to także baza webinarów, dotyczących zarówno technik pigmentacji, jak i produktów i urządzeń wykorzystywanych w makijażu permanentnym.
 
Na stronie znaleźć można też BLOG dla osób, które chcą pozyskać informacje na temat samego zabiegu PMU – na czym polega, co powinno się wiedzieć przed wizytą w gabinecie i jak się na nią przygotować. 

Szkolenia

Jeśli poszukujesz szkoleń z zakresu PMU – to miejsce, gdzie według własnych preferencji odnajdziesz odpowiednią Akademię, zapoznasz się z ofertą oraz programem szkoleń. Poznasz trenerów oraz ich osiągnięcia, przeczytasz opinie kursantów oraz zobaczysz galerie prac. Zapoznasz się z ofertą cenową. Szkolenia możesz wyszukać według stopnia zaawansowania – podstawowe i dla zaawansowanych oraz tematyki – brwi, usta, powieki, pigmentacja medyczna czy usuwanie pmu. Możesz wyszukać także według lokalizacji czy możliwości dofinansowania.
Dodatkowo na wybrane szkolenia możesz pozyskać wyjątkowe oferty cenowe – oferty last minute i specjalne kody rabatowe PMU WORLD.

Makijaż permanentny

Jeśli poszukujesz miejsca gdzie mogłabyś skorzystać z usługi makijażu permanentnego – baza PMU WORLD to idealna wyszukiwarką. Znajdziesz tu najlepsze gabinety, zapoznasz się z galerią prac, przeczytasz informację o linergiscie i opinie klientów. Możesz wyszukać gabinet w swoim mieście lub w określonej przez siebie odległości. Zapoznasz się z ofertą cenową i będziesz mogła skorzystać z wyjątkowych rabatów i okazji, które są oferowane tylko na naszej stronie. Odnajdziesz informacje, jak najłatwiej skontaktować się z gabinetem i jak przygotować się do zabiegu.

Wydarzenia

PMU WORLD to także baza najważniejszych wydarzeń związanych z makijażem permanentnym. Tu wyszukasz ciekawe kongresy, konferencje czy mistrzostwa odbywające się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Możesz odnaleść je wedlug daty lub lokalizacji. Znajdziesz tu program wydarzeń, opisy prelegentów czy warunki kwalifikacji i zasady udziału w Mistrzostwach. Pobierzesz bony zniżkowe lub bonusy na udział w niektórych wydarzeniach.

Magazyn

PMU WORLD to także jedyny w Polsce magazyn ekspercki dla linergistów, pełen specjalistycznej wiedzy dotyczącej wykonywania zabiegów PMU – technik pigmentacji, najczęściej popełnianych błędów, pielęgnacji okołozabiegowej. Znajdziesz tu także cykl artykułów dotyczących mikropigmentacji medycznej, kwalifikacji klienta do zabiegu, przeciwskazań i powikłań pozabiegowych. Dowiesz się o sposobach usuwania makijażu permanentnego, o technikach wykonywania fotografii czy aspektach marketingowych branży PMU. W magazynie publikowany jest także cykl wywiadów, – rozmów z wybitnymi postaciami PMU, którzy opowiedzą o sobie i podpowiedzą, jak osiągnąć sukces i zdobyć klientów, bazując na własnym doświadczeniu. 

Wywiady

Na stronie PMU WORLD możesz także oglądnąć ciekawe wywiady  osobami związanymi z makijażem permanentnym. Poznać bliżej trenerów, linergistki. Dowiedzieć się, jak na codzień wygląda ich praca, życie i pasją. Jakie mają dla Was przesłanie i co mogą zaoferować.

Webinary

WEBINARY PMU WORLD to cykle szkoleniowe w formie online, dotyczące zarówno technik pigmentacji, jak i produktów wykorzystywanych do makijażu permanentnego. Poznasz w nich różne urządzenia do makijażu permanentnego, ich cech charakterystyczne, różnice i możliwości. Pojawiać się będą także webinary dotyczące pigmentów, preparatów okołozabiegowych i akcesoriów PMU.

Blog

BLOG PMU WORLD jest skierowany do potencjalnych klientek, poszukujących zabiegu makijażu permanentnego i informacji na jego temat. Tu można przeczytać na temat tego czym jest zabieg makijażu permanentnego, jaki efekt możemy uzyskać czy jak przygotować się do wizyty. Znajdziecie tu także rady, jak wybrać linergiste, jak taki makijaż powinien wyglądać i ma co zwrócić uwagę.